niedziela, 13 marca 2016

Konkurs - wygraj wiosenną torbę !
Ogłaszam blogowy KONKURS.
Do wygrania ręcznie malowana, bawełniana torba z motywem WIOSENNYM.
Torba jest delikatnie usztywniana, dzięki czemu zachowuje swój kształt i nie gniecie się podczas użytkowania. Ilustracja  - wiosenny łapacz snów - została namalowana farbkami termoutrwalanymi, niespieralnymi.
Wymiary 40 x 38 cm. Pomieści format A4.

Wykonana przeze mnie grafika inspirowana jest rysunkami Johanny Basford.

W związku z tym, że polskie prawo dosyć krytycznie się odnosi do losowań ( nielegalne jest ich organizowanie bez wydanej zgody Urzędu Celnego) aranżowany przeze mnie konkurs będzie się opierał na wykonaniu zadania.

REGULAMIN:
1. Organizator: autorka niniejszego bloga

2. Zadanie:
Banalnie proste: Napisz w komentarzu DLACZEGO NIE MOŻESZ SIĘ DOCZEKAĆ WIOSNY.

Nie oczekuję deklamacji, wystarczy jedno zdanie.

Rozpatrywane będą tylko zgłoszenia UMIESZONE W KOMENTARZU pod postem informującym o konkursie. Nie będą brane pod uwagę zgłoszenia wysyłane na pocztę e-mail bądź na FB ( https://www.facebook.com/zmalowanaaga/ )

3. Zakończenie konkursu - pierwszego dnia wiosny astronomicznej ( 20.03.2016 r. ) o godzinie 23:59

4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu PIERWSZEGO  DNIA WIOSNY KALENDARZOWEJ  ( 21.03.2016 r. ).

5. Zwycięzców wyłoni niezależna komisja konkursowa.

6. Koszty wysyłki nagrody ponosi Organizator konkursu.


A teraz nagroda:18 komentarzy:

 1. Nie mogę się doczekać wiosny, gdyż każda twarz w promieniach słońca, ma wówczas wyraz radosny.
  Każdy problem wydaje się łatwiejszy do rozwiązania i mniej warstw ciuchów jest do prania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę doczekać się wiosny, bo wówczas ubieranie Potomstwa trwa krócej, a więc Wojna Domowa tocząca się o tenże proces ma krótki (choć burzliwy) przebieg. Nie musząc wciągać na siebie kolejnych warstw zimowego odzienia, nie spóźniam się też na autobus, to także cieszy :). No i te piękne wschody słońca nad zieleniejącymi się koronami drzew!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę doczekać się wiosny, ponieważ lubię patrzeć jak zaczynają kwitnąć kwiaty, rozwijają się pąki na drzewach. Robi się coraz cieplej i chętniej wychodzi się z domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. ponieważ nie mogę doczekać się ciepła, zieleni i tego co tym razem wraz z wiosną w moim życiu zmieni

  agasam9@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mogę się doczekać wiosny, ponieważ każdy będzie tryskać energią, wszędzie będzie mnóstwo pięknych kwiatów, nareszcie nie będzie się chciało wracać jak najszybciej do ciepłego domu i będzie można spokojnie usiąść w promieniach słońca, choć przez chwilę nigdzie się nie spiesząc ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie mogę doczekać się wiosny i wycieczek rowerowych :) przesiadywania pod altanką i dotleniania się po zimie.
  Wraz z wiosną i pierwszymi promykami słońca łapiemy duuuużo pozytywnej energii :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mogę doczekać się wiosny, ponieważ uwielbiam patrzeć na radość moich kotków brykających po podwórko, gdy świeci słońce i opalających się na gorącym piasku w ogrodzie ;) ale także nie mogę się już doczekać posadzenia pierwszych sadzonek warzywnych jak i kwiatków ;) Bardzo chętnie dopisuję się do zabawy bo torba jest przepiękna ;)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dlaczego czekam na wiosnę z niecierpliwością? Powód prozaiczny,by wreszcie móc nacieszyć oczy soczystością barw, zaczerpnąć energii ze słoneczka i wśród zieleni choć na chwilę zwolnić tempo. Tego też wszystkim życzę aby się mogli zatrzymać i chwilę pomarzyć i powspominać.
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mogę sie doczekać wiosny bo...kończy mi sie opał w piwnicy ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie mogę doczekać się wiosny bo jestem jak kameleon, zmieniam się, kreuję samą siebie na nowo, wyznaczam kolejne plany, wiosna to zawsze mobilizacja do ulepszenia siebie i swojego życia, motywacja by odważyć się...wstępuje we mnie energia wręcz molekularna, motor napędzający...i jeszcze jeden banalny powód -uwielbiam mini spódniczki...

  pozdrawiam wiosennie i słonecznie.
  Małgosia
  E-mail: long_lashes123@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Fantastyczna torba... wiosna, wiosna, a wraz z nią można wyjść do ogrodu i patrzeć jak wszystko budzi się do życia... pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Uwielbiam wiosnę. Za wszystko! Ale poczekam na nią spokojnie, bez pośpiechu. Bo wszystko ma swój czas - a przedwiośnie niesie ze sobą ten szczegolny dreszczyk emocji i oczekiwania właśnie na wiosnę i budzące się życie.

  Email: snopowiazalek(@)gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie mogę się doczekac wiosny, ponieważ już oczami wyobraź widzę siebie wiosną z tą przepiękną torbą i już cieszę się na tę cudowną okolicznośc

  Pozdrawiam

  Ania

  burgundowo@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie mogę się doczekac tego wiosennego zapachu;pierwszego,cudownego,nieporównywalnego z niczym innym.

  Magda

  cygareta1@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie mogę się doczekać aż zazielenią się klomby na skwerach, śpiew ptaków rozniesie się echem wśród bloków, a podczas porannej wędrówki do pracy promienie słońca będą ogrzewać Moją twarz i szare mury!

  Pozdrawiam,
  Wiesia
  arielka666@interia.eu

  OdpowiedzUsuń
 16. A ja króciutko zadeklamuję
  Może WIOSNĘ zaczaruję
  i choć od dziś w kalendarzu jest,
  Zauważę ją ja, moje dzieci i pies:D

  Chcę dzień wiosenny przywitać z uśmiechem,
  i żeby mój śmiech rozchodził się echem,
  wystarczy wyjść rano na taras przed domem,
  zachwycić się kwiecistym i zielonym ogrodem,
  Nabrać powietrza i przeciągnąć kości,
  Powitać wiosnę z uczuciem miłości!

  A Moje maluchy uwielbiają kwiaty
  gdy kolorów nabierają przydomowe rabaty,
  Gdy sadzimy żonkile w doniczce na stole
  i Gdy każdy pokój zachwyca intensywnym kolorem!

  A mój psiak swym nosem czuje wiosnę
  Wydaje wtedy popiski radosne,
  pcha się na zewnątrz po podwórku gania,
  To się nazywa dopiero wiosenna maniana!

  agata.17ko@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 17. Uwielbiam wiosnę już za sama możliwość wygrania tej cudnej torby :)Lubię też za to, że wtedy wszystko budzi się do życia… włącznie z moim narzeczonym, który jest ciężkim przypadkiem niedźwiedzia i gdyby nie wiosna, mógłby w zasadzie przespać cały rok. Nie wiem czy stoją za tym cieplejsze promienie słońca, wyższe ciśnienie, bombardująca zewsząd pozytywną energią zieleń przyrody czy tony ubrań zrzucanych na wiosnę przez dziewczęta. Pewnie wszystko po trochu :) Tak czy owak, fakt jest taki, że właśnie na wiosnę mój ukochany nadzwyczaj się ożywia, więcej komplementów wysypuje z rękawa, zauważa też zmianę fryzury (która dokonała się jeszcze jesienią), a nawet kwiatka przyniesie, zakupy zrobi, poświęci dla mnie ostatnie piwo z lodówki czy samozwańczo pozmywa naczynia! I co prawda jeszcze siedzi z nosem w komputerze, ale pierwsze tulipany już przyniósł… na Dzień Kobiet ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie mogę doczekać się wiosny ze względu na kolory :) Kolory drzew, trawy, kwitnących kwiatów i kolory na ulicy, kiedy większość ludzi zrzuca szare zimowe płaszcze, zakłada cienkie wiosenne i kolorowe płaszczyki. Ulice i chodniki mienią się feerię barw, w oczach ludzi błyszczą mocne promienie wiosennego słońca, a na twarzach czają się nieśmiałe uśmiechy :)

  OdpowiedzUsuń